Zakład fotograficzny

 
                        


Wywoływanie fotografii z nośników cyfrowych na profesjonalnym Minilabie FUJI FRONTIER 340 ...


 

   


Naświetlanie fotografii z nośników cyfrowych (FDD, ZIP, CDR, CDRW, xD-Picture Card, Memory Stick, SmartMedia, CompactFlash, Multimedia Card, Security Digital). Obsługujemy również połączenia USB. Dodatkowo istnieje możliwość przesłania fotografii zapisanych w formacie cyfrowym przez Internet. Staramy się tak pracować aby klient nie czekał dłużej niż 3 godziny na odbiór swoich zdjęć .

Studio fotograficzne stworzyliśmy z myślą o naszych klientach. Oferujemy zatem uwiecznienie niepowtarzalnych chwil w Państwa życiu. Wspaniale wykwalifikowany personel, z dużym doświadczeniem stanowi olbrzymią "kopalnię" świetnych pomysłów aranżacyjnych, co pozwala zrobić naprawdę dobre i ciekawe zdjęcia.
Cennik odbitek za poszczególne formaty:

  Odbitka z klisz i z nośników cyfrowych:

  9x13    0,60 zł  powyżej 10szt. po 0,50 zł ( im więcej tym taniej )
10x15    0,70 zł  powyżej 10szt. po 0,60 zł ( im więcej tym taniej )
13x18    1,40 zł
15x21    2,50zł
21x30    8zł

Dla  par które korzystały z naszej obsługi na swoim ślubie przygotowaliśmy specjalne promocyjne ceny na wywołanie zdjęć z swojego ślubu i wesela. O szczegóły prosimy pytać w naszym zakładzie.


UWAGA !!!

PRZY WIĘKSZYCH ILOŚCIACH ODBITEK MOŻESZ NEGOCJOWAĆ CENY !!! ZAPRASZAMY !!!

Zdjęcia legitymacyjne, dowodowe, paszportowe, portretowe i inne...


  

Nasz zakład fotograficzny dysponuje profesjonalnym studiem fotograficznym , stworzyliśmy tu przyjazne warunki oraz miłą atmosferę. Wykonujemy tu zdjęcia do dokumentów EXPRESS , czas oczekiwania do 15 min. (paszport, dowód , wiza , dyplomowe itp.)
Indywidualne sesje zdjęciowe ...


 

Indywidualna sesja zdjęciowa jest ofertą skierowaną dla modeli i modelek, którzy chcą zrobić niestandardowe zdjęcia studyjne. Oferujemy różnego rodzaju tła, oświetlenie, itp. Zakład realizuje również sesje plenerowe. Zdjęcia reklamowe to studyjne fotografie państwa przedmiotów, produktów, itpSesje dziecięce ...   

 

Wykonujemy również sesje zdjęciowe dla naszych małych klientów. Posiadamy kilka ciekawych gadżetów do urozmaicenia naszych zdjęć.  Do oferty wprowadziliśmy ostatnio sesje w kostiumach i przebraniach. Zapraszamy !Zdjęcia ślubne ... 

U nas wykonasz :

Zdjęcia nagrobkowe na porcelanie , owal , kwadrat , w kształcie książki itp.

Foto-kubki , foto-poduszki, foto-puzzle , breloczki z zdjęciem, koszulki z zdjęciami i napisami, krawaty, popielniczki itp.
Banery reklamowe.
Drewniane tablice z złotymi blachami idealne na podziękowania lub życzenia.U nas wywołasz swoje zdjęcia w promocyjnych cenach. Im więcej zdjęć posiadasz do wywołania tym mniejsza cena za pojedynczą odbitkę.