MORENA - Zespół Muzyczny Zespół na Twoje Wesele !!!



Intencją zespołu weselnego Morena było dokonanie zmian w świadomości organizatorów imprez i wskazanie istotnej roli profesjonalnego świadczenia usług oprawy muzycznej, aby każdy uczestnik po zakończeniu zabawy stwierdził, że uczestniczył w najlepszej imprezie i nie wyobraża sobie kolejnej bez akompaniamentu zespołu muzycznego.

Oprócz profesjonalnego wykonywania utworów muzycznych dążymy do tego, aby wpływać na ograniczanie pojawiania się zespołów nastawionych na szybki zysk, oferujących jednocześnie usługi na niskim poziomie, bez poszanowania do wykonywanej pracy i do osób zlecających wykonanie usługi. Stąd podjęliśmy współpracę z portalem weselny.info, aby wpływać na weryfikację zespołów weselnych, zwłaszcza w obrębie obszaru naszej pracy. Dążymy do tego, aby klienci mieli możliwość dokonania wyboru wśród zespołów gwarantujących powodzenie organizowanego wesela.


Obecnie jesteśmy bardzo rozpoznawalni w regionie i cieszymy się renomą, którą wypracowaliśmy ciężką pracą, wiarygodnością i rzetelnością, co potwierdza fakt kilkunastoletniego funkcjonowania. Sposób wykonywania utworów oraz charakter sceniczny z pewnością wyróżnia nas spośród zespołów weselnych wykonujących muzykę „na żywo” m. in. na Warmii i Mazurach, Suwalszczyźnie i na Podlasiu.

Zapraszamy na naszą stronę internetową - http://zespol-morena.pl/

Tel.  502-251-253; 517-947-800