Oprawa muzyczna

Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad wyborem  zespołu, który uświetni  Wasz jedyny i niepowtarzalny dzień w życiu lub inną ważną uroczystość to odpowiedź jest prosta – zespół muzyczny PIOTREX.
 

Jeżeli zależy Wam na wspaniałej i wyjątkowej oprawie muzycznej oraz wysokiej jakości, przepięknej pamiątce z tego wyjątkowego dnia, to na pewno wspólnie zapewnimy Wam to.

 

Współpracuję z zespołem PIOTREX już kilka lat - wysoka kultura osobista, poczucie humoru, a przede wszystkim profesjonalizm to cechy, które wyróżniają tę grupę. Odpowiednio dobrany repertuar w połączeniu z doskonałym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym daje wymierne efekty – przy muzyce w ich wykonaniu każdy po prostu świetnie się bawi!

 

Jestem przekonany, że współpraca z zespołem PIOTREX na Waszej uroczystości przyniesie doskonały efekt, ponieważ zsynchronizowany sprzęt i znany mi scenariusz prezentowany przez wodzireja zespołu pozostawią wspaniałe wspomnienia uwiecznione zarówno w Waszej  pamięci, jak też na fotografiach, płytach DVD i Blue-ray.

 

Aby zapoznać się z ofertą zespołu muzycznego PIOTREX odwiedź stronę www.zespolpiotrex.pl lub zadzwoń pod numer 501 028 444 oraz 500 224 405.