Księga gości Lista wpisów

 • Dnia 2015-04-13 20:49:18
  Edyta & Adam
  Polecamy jak najbardziej! Film jak i zdjęcia pierwsza klasa! A Rafał wykazał swoje zaangażowanie żeby wszystko było jak najlepsze! Pozdrawiamy i jeszcze raz zachęcamy do współpracy z Rafałem! :) :)
 • Dnia 2015-04-11 18:54:02
  Magdalena & Mateusz
  Pan Rafał zajmuję się profesjonalnie fotografią i wideofilmowaniem. W swojej pracy stawia na profesjonalizm. Każde wydarzenie stara się zrealizować w sposób szczególny, oddający klimat i specyfikę. Ślub to bardzo unikalne wydarzenie. Kamerzysta każde zlecenie stara się indywidualnie dopasować do potrzeb pary. Jest do dyspozycji od przygotowań do wesela, proponuję także plener ślubny. Dzięki Jego doświadczeniu i zaangażowaniu w sposób wyjątkowy uwiecznił tak waży dla nas dla dzień. Reportaż ślubny jest niezwykle istotny i niepowtarzalny dzień w życiu Pary Młodej. Cena świadczonych usług zależy od rodzaju zlecenia. Nie jest jednak wygórowana, szczególnie za wykonanie tak profesjonalnej usługi. Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami wspaniałej pamiątki ślubnej w postaci filmu i albumu zdjęć wykonanych przez Rafała :) Sesja w plenerze nie tylko była profesjonalna, ale także przemiła. Jak ważne w tym czasie jest by para młoda miała dobre towarzystwo! Przygotowany film jest wspaniałym odzwierciedleniem nas samych, dzieki czemu jest wyjątkowy. Podkłady muzyczne dobrane niezwykle starannie, podnoszą jakość usług i wprowadzają w wyjątkowy klimat. Poza tym Pan Rafał spełnia każdą prośbę, jeśli macie swoją wizję można zainspirować. A także przeciwnie - gdy barkuje pomysłów - Rafał naprowadzi, pomoże, ustawi ;) Dzięki Rafałowi często powracamy wspomnienami do pięknego dnia naszego ślubu. Na prawde szczerze polecamy. Serdecznie pozdrawiamy samego Kamerzystę i za wszystko Dziękujemy :)
 • Dnia 2015-04-11 13:12:25
  Ania i Krzysiek
  Super oprawa super obsługa i przepiękna pamiatka. Polecamy i pozdrawiamy :)
 • Dnia 2015-04-11 05:52:29
  Beata i Kamil
  Jesteśmy z Rafała bardzo zadowoleni i możemy polecić go każdemu.Nie mamy żadnych zastrzeżeń do jego pracy:)pozdrawiamy:)
 • Dnia 2013-03-15 10:18:40
  WIOLA
  SUPER OPRAWA MUZYCZNA SUPER GALERIA ZDJĘĆ SUPER RAFAŁ GRATULUJĘ SUKCESU
 • Dnia 2012-11-30 19:40:56
  Krzysztof & Agnieszka
  Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami wspaniałej pamiątki ślubnej w postaci filmu i zdjęć wykonanych przez Rafała:) Dzięki wspaniałej współpracy fotografie i profesjonalnie przygotowany film są wspaniałym odzwierciedleniem naszego ślubu. Dzięki nim często powracamy wspomnienami do tego pięknego dnia:) Jesteście Rafale wraz z zespołem godni polecenia. Serdecznie pozdrawiamy i za wszystko Dziękujemy:))))
 • Dnia 2012-11-06 16:52:13
  Magdalena & Marcin
  Jesteśmy posiadaczami ślicznej pamiątki z tak wspaniałego dnia jakim jest Dzień Ślubu :) Video jest nagrywane na bardzo dobrym sprzęcie co przyczynia się do tego jakość oglądanego filmu :) Współpraca bardzo fajna,a dla Nas to był kolejny bardzo ważny element całości :) Dziękujemy również za PRZEPIĘKNE zdjęcia zrobione w Dzień Ślubu jak i zdjęcia z PRZECUDNEJ sesji która była nad morzem :) pozdrawiamy i POLECAMY!!!
 • Dnia 2012-11-05 20:52:16
  Anna i Łukasz
  Perfekcyjny profesjonalista. Film i zdjęcia coś pięknego nie da się tego opisać.. tylko trzeba to zobaczyć. POZDRAWIAMY
 • Dnia 2012-11-05 17:38:04
  Edyta i Damian
  Rafał i Szymon stanęli na wysokości zadania. Pełen profesjonalizm i gwarancja zadowolenia;D Polecamy gorąco!!! Pozdrawiamy:)
 • Dnia 2012-11-01 23:44:00
  Sylwia i Dawid
  Wszystko na najwyższym poziomie, profesjonalizm pełną parą! ;) Rafał i Szymon - przesympatyczni, profesjonalni, wyszło tak jak chcieliśmy:) Jeszcze raz dzięki, serdecznie polecamy!